Ankara Esenboğa Transfer

ANKARA HAVALİMANI SHUTTLE

Ankara Esenboğa Transfer

Esenboğa Havaalanı Transfer firmamız burada devreye girmekte ve kişilerin rahat bir şekilde istedikleri adreslere ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Bu sayede kişiler ulaşım stresinden kurtulmuş olacaktır. Ankara Havaalanı Transfer ekibi araçlarının tamamının bakım ve onarımı yapılmış ve gerekli belgeleri ile trafiğe çıkmaktadır. Aynı zamanda transfer ekibimiz ile eşyalarınızın taşınmasına da yardımcı olmaktayız. Güvenliğine ve rahatına düşkün olan kimselerin ilk tercihi olarak hizmet vermeye yılların verdiği tecrübe ile devam etmekteyiz.

Firmamız genelde Ankara içerisindeki ulaşım sağlayacak olan kişilere hizmet vermektedir. Havalimanı ve şehir merkezleri arasında özel tarifeler uygulanmaktadır. Kişilerin tatil amaçlı veya iş gezilerinde ihtiyaç duydukları bir konumda hareket etmekteyiz. Bu açıdan dolayı Ankara Havalimanı Transfer başvurulduğu takdirde kolay bir şekilde yorulmadan otellerine kadar ulaşmaları ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Araçlar ve Ekip Kalitemiz Nasıl?

Ankara’ya ilk defa gelecek olan kimseler şehri tam anlamı ile bilmediklerinden dolayı büyük zorluklar yaşamaktadır. Bütün bu sıkıntılardan kurtulabilmek için sadece Esenboğa transfer hattımız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Burada sizleri havaalanından alarak dilediğiniz adrese götürmek için Shuttle hizmeti olarak alanında deneyimli ve gerekli bilgi ve beceriye sahip olan arkadaşlar göndermekteyiz. Ekip olarak çalışanlarımız Ankara mevki ve ilçelerine tam anlamı ile hakim kişiler olmanın yanında sizleri kısa zamanda hedefinize ulaştırmayı bilen kişilerden oluşmaktadır.

Bu açıdan dolayı Ankara Havaalanı Transfer firmasını tercih eden kişiler bu konuda zorluk yaşamayacaktır. Aynı zamanda kişilerin daha önceden belirttikleri yolcu sayısı kapasitesinde araçlar ile kişileri karşılamaya gelmekteyiz. Çeşitli marka ve son model araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bizimle Nasıl İrtibata Geçebilirsiniz ?

Kişilerin gelmeden önce mutlaka firmamız ile görüşme sağlamaları gereklidir. Ankara havaalanı transfer imkanı ile internet üzerinden gerekli olan iletişim bilgileri elde edilerek Esenboğa transfer noktasına intikal etmekteyiz. Burada kişilerin kişi sayılarını belirtmeleri yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti bir o kadar önemlidir. Kişi sayısına göre araç temin edilecek ve hizmet yeterli kapasitede araç ile verilecektir. Yaklaşık 15-20 kişilik gruplara tek araç ile hizmet götürebilme imkanımız bulunmaktadır. Bunun haricinde kişilerin verdikleri uçak iniş saatinden yaklaşık 15-20 dakika öncesinde sizleri karşılayacak olan ekip arkadaşımız beklemekte olacaktır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı olmadan Ankara havalimanı transfer seçeneği ile kolay bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşım imkanı sağlanmış olacaktır. Bu sayede Ankara’ya ilk defa gelen ve yabancı olan kimseler VIP Transfer sayesinde kolaylık yaşayacaktır.

Esenboğa Havaalanı Transfer Hizmetlerimiz

Sizleri havaalanından direkt birebir kendi ekibimiz karşılamaktadır. Burada kişilerin sadece uçak bilgilerini yetkililerimiz ile paylaşmaları gerekmektedir. Bu sayede Ankara havaalanı transfer ekibimiz sizleri uçağınız gelmeden karşılama alanında beklemiş olacaktır. Ekibi sayesinde yorgun bir seyahatin ardından rahat bir yolculuk yapabilme fırsatı bulacaksınız. Esenboğa havalimanı transfer ekibi ve güçlü kadro ve araçlarıyla siz müşterilerimizin isteklerine karşılık vermektedir.

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com