Ankara Havaalanı VIP Transfer

ANKARA HAVALİMANI SHUTTLE

Ankara Havaalanı VIP Transfer

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer taşımacılığı hizmetini verebilmek için firmaların gerekli izin ve belgelere sahip olması gerekmektedir. Bu izinler Ulaştırma Bakanlığı’nın resmi izni ile yapılmaktadır ve bu izni olmayan firmaların tercih edilmemesi gerekmektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı taşımacılığından faydalanan kişiler genellikle iş adamları ve yabancı yatırımcılardır. Bu tarz insanlar yoğun bir şekilde çalıştıkları için ve birçok şehir gezdikleri için genellikle kendi araçlarını kullanmazlar. Ankara Havaalanı Transferi hizmetinden yararlanmak aslında belirtildiği gibi pahalı değildir. İş adamları genellikle araçları kiralama yoluna gider çünkü araç maliyeti çok fazla olmakla birlikte şoförün sigortası, maaşı ve arabanın giderleri de çok masraf oluşturmaktadır. Diğer yandan, kiralama yapması durumunda bu maliyetleri şirket üstlenir.

Ankara Esenboğa Havalimanı taşımacılığında en önemli detay güler yüzlü hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ankara Esenboğa Havaalanı Transferi oldukça zor bir süreçtir çünkü Ankara büyük bir şehir olduğu için trafik bazen kitlenmektedir. Özellikle yol çalışmaları esnasında ve olası bir trafik kazasında bu transfer çok sıkıcı bir hal almaktadır.

Firmalar bu işi yaparken kesinlikle giderlerden kaçmamalıdır. Örneğin, aracın sigortasının ödenmemesi veya şoförün sigortasının ödenmemesi ufak bir kazanç sağlasa da olası bir kaza anında bu kazanç yerini büyük bir zarara bırakmaktadır. Bu hizmeti verirken firmalar araçlarını temiz tutmalı ve sürekli olarak havalandırmalıdır çünkü bu hizmetten yararlanan müşteriler bu tarz detaylara çok dikkat ederler.

Ankara Vip Havaalanı Transferi ise yukarıda anlattığımız işe benzese de çok daha farklı ve özen isteyen bir iştir. Öncelikle bu işte kullanılan araçlar farklı olmalıdır. Şoförlü havaalanı transfer hizmetinde Ford Focus gibi bir araba yeterken VIP hizmetlerde genellikle Volkwagen Transporter veya Mercedes Vito gibi geniş ve özel ticari araçlar seçilmektedir.

VIP  Türkçe anlamı itibariyle; Çok özel kişi anlamına gelmektedir ve bu tarz özel insanlarda özel araçları tercih etmektedir ve özel kişiler tarafından taşınmak isterler. Genellikle bu hizmetten zengin insanlar veya yabancılar yararlanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı, şoförün kültürlü olması hatta yabancı dil bilmesi çok önemlidir.

Son yıllarda özellikle Arap coğrafyasından birçok kişi ülkemize gelmekte ve yatırım yapmaktadır. Bu insanlar genellikle VIP transfer hizmetinden yararlanır ve şoförün Arapça bilmesi en azından İngilizce bilmesinde büyük yarar vardır.

Yine bu hizmetler sağlanırken araçta belli başlı donanımlar şarttır. VIP araçlarda genellikle koltuk arkası televizyon veya büyük bir televizyon ve minibar bulunmaktadır. Bu donanımların araçta bulunması çok önemli olmakla birlikte kesinlikle çalışması gerekmektedir. Bu müşteriler bu tarz ayrıntılara çok dikkat etmektedir ve sözleşmede yazan her şeyin eksiksiz yerine getirilmesi gerekmektedir.

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com