Ankara Kongre ve Fuar Taşımacılığı

ÖZEL ETKİNLİK ARAÇ KİRALAMA

Ankara Kongre ve Fuar Taşımacılığı

2000 yılından bu yana Ankara’daki tüm organizasyonlar için hizmet veren ANKARA VIP KİRALAMA, kongre, açılış, toplantı gibi birçok büyük çaplı toplantının ulaşım ayağını üstlenmektedir. Bu amaçla sadece şehir içinde değil, şehir dışında da yolcuların konforlu bir şekilde transferlerin sağlayan firmamız, şehir içinde de binek araçtan otobüse kadar birçok farklı araç boyutu bulunan filosuyla hizmet vermektedir.

Birçok referansı olan firmamız, bugüne kadar 7/24 esasıyla hizmet verdiği için en Ankara’da transfer denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktadır. Ankara Congressium Transferi ya da Ankara AKM transferi için firmamızla iletişime geçerek grubunuzun da transferini sağlayabilirsiniz.

Siyasi parti organizasyonları ya da şirket toplantıları gibi çok amaçlı organizasyonlarda geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Siz de transfer işini bir uzmana bırakmak isterseniz, bizimle iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com