UZUN DÖNEM FİLO KİRALAMA

Ankara Operasyonel Araç Kiralama

Uzun Dönem Filo Kiralama hizmetlerinden yararlanan müşteriler zamandan tasarruf ederek, iş motivasyon verimsizliğine bağlı maddi kayıpları yaşamamaktadırlar.

Sektörün verilerine göz atıldığında kısa zamanda çok hızlı bir büyüme olduğu görülmektedir. Uzun dönem filo kiralama bir başka deyişle operasyonel filo kiralama olarak da adlandırılır. Bu sektör, yerli yatırımcının yanı sıra yabancı yatırımcının da sıcak baktığı bir sektör haline gelmiştir.

Ülkemizde bile artık büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu’nun en ücra köşelerinde dahi şirketler ve kurumlar araç satın almak yerine uzun dönem filo kiralama yöntemini tercih etmektedirler.

Bu yöntemin sağladığı finansal, vergisel ve operasyonel faydalar, araç satın alma eğiliminin gün geçtikçe daha da geride kaldığını göstermektedir.

UZUN DÖNEM FİLO KİRALAMA YÖNTEMİ KULLANILMAZ İSE KAYIBINIZ NE OLUR?

Sermayenizi, kendi sektörünüzde değil araç alımına yatırır, sektörünüze yatırım imkanını zayıflatırsınız.
Araçları satın aldığınız için araçların masraflarının ne olacağını bilemez, buna bağlı olarak masraf riskiniz olur.
7 gün 24 saat müşteri hizmetinden yoksun olursunuz.
Araçlarınızdan birinin kaza yapması, arızalanması, periyodik bakım yapılması gibi durumlarda araçsız kalır ve buna bağlı olarak zaman ve iş kaybınız olur.
Araçlarınızın Bandrol, Trafik Sigortası, Kasko, Muayene, Vergi İşlemleri, Trafik ve Park cezalarının takibi için ayrı bir birim kurmak zorunda kalırsınız.
Araçlarınıza her 40.000 km’de yeni lastik almak zorunda kalırsınız.
Uzun dönem filo kiralama yöntemini tercih etmenizden dolayı, ihtiyacınız olmayan bir araç alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda, kira yoluyla teslim ettiği firma veya kurum araçlarının Bandrol, Trafik Sigortası, Kasko, Muayene, Vergi İşlemleri, Trafik ve Park Cezaları vb. işlemleri sizin adınıza takip ederek iş kaybı yaşamamanızı ve doğrudan öncelikli işlerinize odaklanabilmenize imkan tanımaktadır.
Araçlarınızla ilgili yağ değişimi, motor arızaları, periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım ve onarım hizmetini Yetkili Otomotiv ana servislerinde sizin yerinize yaptırmaktadır.
7 gün 24 saat kesintisiz yol yardım hizmeti sağlamakta ve talep edildiğinde yakıt ve/veya şoför dahil araç kiralama hizmeti vermektedir.
Araçlarınızın lastiklerini, her 60.000 km’de ücretsiz olarak değiştirmektedir. (İstenildiği takdirde sözleşmeye ek bir madde ile bir takım kış lastiği de tarafınıza verilebilmektedir.)
Şirketinizin veya kurumunuzun araç ihtiyacı analiz edilerek, size en ekonomik araç kiralama ile ilgili danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.
Yüksek km ile düşük km tüketimi arasındaki fiyat farkını bildirerek, size en ekonomik çözümleri sunmaktadır.

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com