Ankara Vip Kiralama

ÖZEL MÜŞTERİLERE, ÖZEL HİZMET

Ankara Vip Kiralama

ANKARA VIP taşımacılık şoförlü olarak kiralayacağınız birinci sınıf araçlarla şehir içi ve şehir dışı ulaşım ihtiyaçlarınızın karşılanması için kişiye özel çözümler sunmaktadır.

Bir araca ihtiyacınız olduğu her an ANKARA VIP TRANSFER ile ulaşmak istediğiniz hedefe en konforlu biçimde ulaşabilirsiniz. Müşterilerin ayrıcalıklı olarak ulaşabileceği organizasyonlar, havaalanı transfer işleri ve diğer ulaşım ihtiyaçları söz konusu olduğunda kişiye ve gruba özel çözümler sunulmaktadır. Ankara’nın köklü kuruluşlarından olan ANKARA VIP, her geçen gün büyüyen bir filoya sahip olmakla büyük gruplar için de özle çözümler yaratmaktadır.

Binek araçlar ve lüks minibüsler, midibüs ve otobüslerle her türlü ulaşım ihtiyacının çözümü için 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bir anlayışla çalışıyoruz. Havaalanı transferi için de özel gruplara ve kişilere hizmet veren firmamıza 365 gün kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ankara şoförlü araç kiralama taleplerinizi en kısa sürede karşılayan firmamıza telefon ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com