Ankara Vip Makam Aracı Kiralama

VIP MAKAM ARAÇ TAHSİSİ

Ankara Vip Makam Aracı Kiralama

Ankara’nın en kaliteli filosu ve ekibine sahip olan ANKARA VIP taşıma hizmeti ile tam zamanlı bir hizmet sunmaktadır. Konuklarınız ve kendiniz için ihtiyaç duyulan makam aracı kiralama hizmeti ile kesintisiz bir ulaşım imkanını tam zamanlı olarak çalışan şoförlerle almanızı sağlıyoruz.

Yoğun trafik ve stresli toplu taşıma sisteminden uzak olarak tercih edeceğiniz özel dizayna sahip transfer araçlarıyla kendinizi evinizin rahatında hissedebileceğiniz lüks araçlarımızı kiralayabilirsiniz. İngilizce diline hakim olan şoförlerle her türlü güzergaha kısa sürede ulaşabileceğiniz araçlarımızla hiçbir detaya takılmadan konforlu ve güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Kamu Kurum ve Kuruluşları ya da devlet erkanından kişiler için sunduğumuz makam aracı kiralama hizmetiyle konuklarınız ve değerli misafirlerinizin güvenli bir şekilde transferinin sağlanması mümkün olacaktır. Birbirinden şık ve lüks araçlarımızı ilgili kategoriden inceleyebilir, istediğiniz zaman ANKARA VIP araç kiralama şirketimizden kişiye özel transfer ve araç tahsisi hizmeti alabilirsiniz.

Ankara’da makam aracı kiralama, VIP araç kiralama, şöförlü araç kiralama ve Esenboğa Havalimanı transfer hizmetleri için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com