Hostesli VIP Araç Kiralama

UZUN DÖNEM FİLO KİRALAMA

Hostesli VIP Araç Kiralama

Hostesli Vip Araç Kiralama

Her geçen gün büyümekte olan turizm sektörü yanında bir takım gelişmeleri de getirmektedir. Bu gelişmelerden biri de taşımacılık sektöründe yaşanmaktadır. İster bireysel olsun ister kurumsal önemli günlerde, acil yetişilmesi gerekilen önemli yerlere, havaalanlarından, otellerden vb. aklınıza gelebilecek her yerden özel araçlar ile ulaştırma imkânları günümüzde ne fazla kullanılan ulaşım yolu olmaktadır. Bu kadar çok tercih edilmesindeki ana etkende rahat olması ve yanında getirdiği imkânladır. Hostesli Vip araç kiralama hizmeti de bu yeni ve dinamik hizmet şekillerinden biridir.

Hostesli Vip Araç Kiralama Hizmeti

Toplantıdan otele, havalimanından toplantıya vb. her durum için lüks araçlar ile ulaşım özellikle kurumlar tarafından en fazla tercih edilen yöntem olmaktadır. Diğer taşıma araçlarında aradığı konforu bulamayan kişiler bu Hostesli Vip araç kiralama hizmeti ile aradıkları hizmeti bulmaktadır. BU araçlar aynı zamanda yolcu etme, karşılama hizmetini lüks Mercedes Vito araçları ile sunmaktadır. Araçlarda seyahat eden tüm müşterilerin istekleri tek tek düşünüldüğünden dolayı bu araçlar tam donanımlı şekilde dizayn edilirler. Aynı zamanda hosteste bulunduğundan dolayı, hizmet kalitesi maksimum düzeye çıkartılmıştır. Özellikle havalimanlarında karşılama ve yolcu etme hizmeti için çok fazla tercih edilmektedir. Özel ve seçkin olan konuklara hizmet sağlandığından dolayı çalışanlarda özel olarak seçilirler. Yabancı dil bilen hostesler ile daha kaliteli hizmet verilmektedir.

Yabancı Dil Bilen Hostesli Vip Araç Kiralama

Yabancı dil bilen hostesli Vip araç kiralama hizmeti ile özel ve seçkin olan konukların isteklerine ve taleplerine daha kolay ve kaliteli bir şekilde hizmet vermek mümkün olmaktadır. Kongre, seminer, iş toplantısı, turistik geziler, özel günler, havalimanları vb. alanlarda yetki belgeleri ile hizmet verilmekte olup lüks Mercedes Vito araçlar kullanılmaktadır. En kısa sürede, en ideal çözümler için saatlik, günlük veya aylık olarak VIP araç kiralama hizmetleri sağlanmaktadır. Bu hizmet hem şehir içi hem de şehirlerarasında sağlanarak müşterilere en uygun fiyatlar dâhilinde sunulur. Kusursuz hizmet kalitesi için ve daha fazla bilgi almak için iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek profesyonel hizmet ile tanışabilirsiniz.

SPONSORS

25BİNARAÇ KİRALAMA

2019’da Öngörülen Kiralama Sayısı

1450Şirket

Filo Kiralama Hizmetinden Yararlanması Öngörülen Firma sayısı

570Lisans

Filo Kiralama Lisansına Sahip Firma Sayısı

İlgili Yazılar

Switch The Language

  ANKARA VİP TRANSFER
  Uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve Ankara hakkında kısa bilgiler veriyor. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından gülümseyebilirsiniz. Özel transfer, şoförlü vip araçlarımızla özel misafirlerinizin toplantı seminer vb. faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını, kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.

  ADRES

  Esenboğa Havaalanı Çubuk ANKARA TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 850 312 0000

  EMAIL

  info@ankaraviptransferr.com